Zásahová obuv Haix FIRE EAGLE VARIO

Štandard pre vaše nasadenie

Aké je vaše pole pôsobnosti? Pracujete v oblasti technickej pomoci, hasičstva, prípadne aj s nebezpečnými látkami? Norma DIN EN 15090:2012 popisuje obuv, ktorú potrebujete.

Všestranná ochrana vďaka systému Three Zone Protector

Vaša noha je chránená všade okolo. Tri bezpečnostné chrániče vo vašom Fire Eagle Vario vás ochránia pred zraneniami v oblasti holene, priehlavku a členkov. To zaisťuje Three Zone Protector System.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

S vašou Fire Eagle Vario môžete bezpečne prechádzať kopcami a svahmi, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži

Extrémna robustnosť Fire Eagle Vario zaisťuje, že vaše nohy zostanú nepoškodené pri každodennej práci. Zabezpečuje to odolná vonkajšia koža, ktorú nemôžu poškodiť špicaté predmety alebo ostré hrany.

Maximálna ochrana pred tekutinami

Chcete sa bezpečne dostať cez každú situáciu - bez ohľadu na to, čo sa stane. Membrána CROSSTECH® od Gore® vo vašom Fire Eagle Vario je nielen vodeodolná a priedušná, ale spoľahlivo vás ochráni aj pred krvou a telesnými tekutinami.

Priedušné s Climate System

Vo Fire Eagle Vario môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v topánke a únik vlhkosti. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Jednoduché vyzliekanie vďaka systému Easy Slip Out

Z vášho Fire Eagle Vario vykĺznete v priebehu niekoľkých sekúnd, pretože špeciálna pätová hrana v oblasti päty vám umožní ľahko a rýchlo vystúpiť. Jednoduché vyzliekanie vďaka systému Easy Slip Out.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Fire Eagle Vario perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0197 EN; 15090:2012 HI3 CI AN; SRC - Typ F2A

Farba: čierna

Výška v cm: 29,0 cm

výška: vysoká

Vrchný materiál: Kožené

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: Typ F2A, Typ HI3 - vnútorné a vonkajšie hasenie

Upevnenie: našúchačky

Vodeodolný: vodeodolná vďaka CROSSTECH®

Hmotnosť jednej topánky: 1200 g

Hrúbka kože: 2,0 - 2,2

Výška topánky pre hasičov: Dizajn D

Vyberte si variant:

274,90 €