Zásahová prilba Dräger HPS SAFEGUARD

NOVINKA

Dräger HPS ® SafeGuard je mimoriadne ľahká univerzálna prilba pre hasičov a záchranárov. Jej inovatívny dizajn v sebe spája optimálnu ochranu s najvyššou úrovňou komfortu pri nosení. Jej športový vzhľad, nízka hmotnosť a príslušenstvo na mieru umožňujú prilbe odolávať všemožným nebezpečenstvám. 

Optimálny komfort pri nosení
V základnej konfigurácii hmotnosť len okolo 1,2 kg robí z prilby Dräger HPS SafeGuard jednu z najľahších prilieb vo svojej kategórii. Inovatívny dizajn zaručuje aj optimálne rozloženie váhy prilby pre hasičov a záchranárov. Spojenie týchto dvoch faktorov ponúka optimálny komfort pri nosení a dokonalé držanie pri všetkých druhoch pohybu - vrátane plazenia. Prilbu charakterizuje výhodné rozloženie hmotnosti a vynikajúce klimatické charakteristiky: Výborná tepelná izolácia pomáha chrániť pri hasení požiarov a zaručuje vo vnútri vyváženú klímu aj počas dlhých záchranných zásahov bez ochrany dýchacích ciest. Veľa výhod, všetky potvrdené externými vedeckými štúdiami.

Pripravená pre každú náročnú úlohu
Multifunkčný a športový dizajn tejto kompaktnej prilby ponúka výnimočnú ochranu bez obmedzovania pri pohybe a vnímaní okolia: Hlavné zmysly ako zrak, sluch a citlivosť na teplo nie sú nijako obmedzované, aj keď sú súčasne základné časti hlavy dobre chránené. Kombinácia estetických a funkčných prvkov znamená, že je prilba súčasne atraktívna aj bezpečná. Príklady zahŕňajú integráciu svietidiel a komunikačných systémov a rad konfigurácií pre individuálnu úpravu každej prilby. Tie umožňujú vizuálne odlíšiť rolu alebo funkciu každej jednotlivej osoby.

Rýchle a jednoduché nastavenie prilby
Jedna veľkosť pre všetkých - táto ochranná prilba je vhodná pre širokú škálu rozmerov hlavy od 50 do 64/66 cm. Prilbu si upravíte pre svoju veľkosť hlavy niekoľkými jednoduchými krokmi: Bradový a krčný remienok sa rýchlo a ľahko upraví. Navyše nastavovacie koliesko vzadu na prilbe je mimoriadne ľahko dostupné.

Prilba pre každú situáciu
Vďaka univerzálnemu dizajnu a niekoľkým certifikaciám môžete prilbu dokonale využiť pre všetky hlavné činnosti pri hasení požiaru alebo zásahoch záchranárov. Špeciálny test trvanlivosti vykonaný spoločnosťou Dräger tiež znamená, že sa na túto multifunkčnú prilbu môžete spoľahnúť a očakávať od nej trvalo vysoký stupeň bezpečnosti, spoľahlivosti a kvality. S plne integrovanými zorníkmi najvyššej optickej kvality budú vaše oči aj tvár dokonale chránené. Navyše ďalšia niekoľkovrstvová povrchová úprava chráni zorník pred zahmlením a poškriabaním. Zlaté zafarbenie nielen poskytuje najlepšiu možnú ochranu proti lúčom svetla, ale dodáva prilbe aj štýlový vzhľad.

Pre lepšiu viditeľnosť
Prilba je k dispozícii v širokej škále farieb. Pre najlepšiu možnú ochranu v podmienkach zlej viditeľnosti si môžete na prilbu upevniť reflexné prúžky v rôznych dizajnoch, aby ste boli cez deň aj v noci dobre vidieť. Svietidlo HPS BuddyLight na zadnej strane prilby ďalej zvyšuje vašu bezpečnosť - zaisťuje, že aj za zlej viditeľnosti budete pre osoby za sebou jasne viditeľní. Jednotlivé osvetľovacie prvky môžete použiť na osvetlenie pracovného priestoru pred sebou podľa potreby: naše integrované prilbové svietidlá do výbušného prostredia je možné nasadiť dopredu aj na boky prilby a uvoľniť si ruky.

Veľa voliteľných prvkov - ľahko nasaditeľných
Pre vaše pohodlie bola konštrukcia prilby zefektívnená a obsahuje len malý počet zložiek pre jednoduchšiu logistiku náhradných súčastí. Každú súčasť a príslušenstvo je možné ľahko a intuitívne nasadiť. Na výmenu nepotrebujete žiadne nástroje. Elektronické komponenty sa nabíjajú štandardnými batériami. Vaše logistické procesy ďalej podporujú čiarové kódy a transpondéry RFID.

Jednoduché čistenie a údržba
Bez problémov môžete použiť každý bežný spôsob čistenia, či už ručného alebo mechanického. Okrem toho ľahké odstránenie iba štyroch nasadených súčastí bez použitia nástrojov uľahčuje rýchle a účinné vyčistenie niektorých alebo všetkých častí prilby.

Komunikácia bez prekážok
Vďaka špeciálnemu dizajnu škrupiny prilby zostávajú vaše uši voľné. Pre vás to znamená lepšiu komunikáciu s vašim tímom, pretože ich budete dobre počuť a ​​oni budú dobre rozumieť tomu, čo hovoríte. Dokonca aj vnímanie zvukov na pozadí je bezchybné.

Voliteľným prvkom je integrovaný komunikačný systém.
Okrem toho integrovaná prilbová komunikačná jednotka Dräger HPS-COM ponúka spoľahlivú podporu pre rádiokomunikáciu. Spolu s dokonalou kvalitou hlasového výstupu obsahuje ďalšie prvky, ktoré vyzdvihujú jej prednosti. Patrí k nim robustný, kompaktný dizajn a jednoduchá inštalácia. Nová technológia s duálnym mikrofónom je ideálna pre každú operáciu, s ochranou dýchacích ciest aj bez nej.

V PRÍPADE ZÁUJMU VÁM VYPRACUJEME INDIVIDUÁLNU CENOVÚ PONUKU!

Vyberte si variant:

Cena od 404,00 €