Jednoplynový detektor Dräger PAC 6500 CO

​Robustný Dräger Pac ®6500 je váš spoľahlivý spoločník v náročných podmienkach. Osobný jednoplynový detektor meria CO (oxid uhoľnatý) rýchlo a presne. Rýchla reakčná doba senzora a výkonná batéria zaisťujú bezpečnosť. 

Jednoplynový detektor

  • pre osobné monitorovanie vzduchu
  • detekcia oxidu uhoľnatého
  • časovo neobmedzené použitie

Vysoký výkon pre maximálnu bezpečnosť

Na zariadenie Dräger Pac 6500 sa môžete spoľahnúť: Osobný jednoplynový detektor presne a spoľahlivo varuje pred nebezpečnými koncentráciami oxidu uhoľnatého.

Výkonné senzory s veľmi krátkou reakčnou dobou t-90 zaisťujú rýchle reakcie. Pac 6500 je univerzálny vďaka širokému rozsahu meraní. Senzor CO meria koncentráciu od 1 do 1 999 ppm.

Jednoduché použitie vďaka jednoduchému užívateľskému ovládaniu

Indikátor D-Light signalizuje, že bola funkčnosť zariadenia otestovaná a že je tak zariadenie pripravené na použitie. Puzdro je navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť: každý variant senzora Dräger Pac 6500 má jasne viditeľné farebné kódovanie, čo minimalizuje riziko zámien.

Robustný dizajn - aj pre najťažšie podmienky

Pac 6500 dokáže ľahko zvládnuť aj extrémne podmienky. V závislosti na senzore je zariadenie schopné merať pri teplotách od -40 °C do 55 °C a tlaku vzduchu medzi 700 a 1 300 mbar.

Membránový filter chráni senzor pred cudzími látkami, ako sú prach a kvapaliny. Telo odolné proti chemikáliám spĺňa požiadavky štandardnej klasifikácie IP68.

Užívateľsky prívetivý displej so všetkými dôležitými informáciami

Veľký číselný displej jasne indikuje príslušnú koncentráciu plynu. Zobrazuje tiež ďalšie dôležité informácie, napríklad zostávajúcu dobu prevádzky a kapacitu batérie. Jasné podsvietenie zaisťuje bezproblémové čítanie všetkých hodnôt v tme.

360° alarm s rôznymi funkciami

Pokiaľ zariadenie Dräger Pac 6000 nameria koncentráciu nebezpečných plynov, spustí zvukový, vizuálny a vibračný alarm. Dve jasné, blikajúce diódy LED na hornej a dolnej strane zariadenia zaisťujú, že je alarm viditeľný zo všetkých strán. Akustický alarm dosahuje hlasitosť 90 dB. Na displeji je možné zobraziť maximálnu nameranú koncentráciu od zapnutia prístroja. Všetky zaznamenané alarmy môžu byť zobrazené neskôr, aj keď boli potvrdené.

Pac 6500 so senzorom kyslíka má okrem štandardného nastavenia dvoch prahových hodnôt alarmu ďalšie dve dodatočné.

Záznam udalostí pre analýzy a reporty

Dräger Pac 6500 zaznamenáva koncentrácie a udalosti spolu s dátumom a časom. Dáta je možné stiahnuť do počítača cez komunikačné rozhranie a ďalej s nimi pracovať.

Ekonomické prevádzkové náklady

Všetky verzie Pac 6500 sú vybavené extrémne odolným senzorom DrägerSensor ® a výkonnou batériou.

Pac 6500 je chránený proti vode, prachu a ďalším cudzím časticiam pomocou špeciálneho filtra. Keď sa filter počas používania silne zašpiní, môžete ho ľahko a rýchlo vymeniť. Zariadenie je potom znovu pripravené na použitie.

Rýchly test funkčnosti šetrí čas a peniaze

Funkčné skúšky a kalibrácie je možné vykonávať zvlášť s použitím kalibračnej stanice Dräger X-dock ® . Automatické bump testy v X-dock sú cenovo prijateľné a pohodlné riešenie vďaka krátkej dobe trvania testu a extrémne nízkej spotrebe skúšobného plynu. Pac 6500 sa jednoducho umiestni do testovacej stanice, ktorá automaticky vyberie správne nastavenie.

495,60 €