Haix TREKKER PRO 2.0

Maximálna bezpečnosť vďaka bezpečnostnej triede S3

Vaše zdravie je dôležité. Trekker Pro 2.0 ponúka všestrannú ochranu pre vaše chodidlo, pretože je odolný proti prepichnutiu, vodeodolný, protišmykový a nárazuvzdorný. To je zabezpečené vysokými nárokmi najvyššej bezpečnostnej triedy S3.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

So svojím Trekker Pro 2.0 môžete bezpečne chodiť cez kopce a svahy, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Odolné voči nárazom vďaka ochrannej oceľovej tužinke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Trekker Pro 2.0 má preto ochranný kryt vyrobený z ocele odolnej voči nárazom. Ochranná oceľová tužinka je anatomicky tvarovaná a spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky.

Voliteľné: GRIP + OSTRIE

Získajte ešte viac zo svojho Trekker Pro 2.0 s voliteľným príslušenstvom Grip + Spikes. Kovové hroty pre vlastnú montáž poskytujú optimálnu priľnavosť v lese a dodatočnú priľnavosť na kmeňoch stromov.

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Trekker Pro 2.0 je trvalo vodeodolný a extrémne priedušný. To zaisťuje trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej podšívke Trekker Pro 2.0.

Priedušné s Climate System

V Trekker Pro 2.0 môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zaisťuje, že vzduch v topánke cirkuluje a vlhkosť môže uniknúť. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Uvoľňujúce odpruženie vďaka absorpcii HAIX

V Trekker Pro 2.0 zažijete pohodlný pocit, aj keď ste niekoľko hodín vonku. Pretože integrovaný tlmiaci klin vo vnútri tlmí vaše kroky. Hovoríme tomu HAIX Absorption: pre jazdu aj počas dlhých pracovných dní.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Trekker Pro 2.0 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC

Farba: čierna/červená

Výška v cm: 17,5 cm

výška: vysoká

Vrchný materiál: Kožené

Elektricky disipatívne: nie 

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: Klasické šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 900 g

Hrúbka kože: 2,5 - 2,7

Vyberte si variant:

229,90 €