Haix TREKKER MOUNTAIN 2.0

Certifikovaná úroveň ochrany proti porezaniu 1

Váš Trekker Mountain 2.0 spĺňa triedu ochrany proti prerezaniu Level 1. To znamená, že vaše nohy sú v bezpečí pred porezaním reťazovou pílou pri rýchlosti chodu až 20 m/s.

Odolné voči nárazom vďaka ochrannej oceľovej tužinke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Trekker Mountain 2.0 má preto ochranný kryt vyrobený z ocele odolnej voči nárazom. Ochranná oceľová tužinka je anatomicky tvarovaná a spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

So svojím Trekker Mountain 2.0 môžete bezpečne kráčať cez kopce a svahy, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Voliteľné: GRIP + OSTRIE

Získajte ešte viac zo svojho Trekker Mountain 2.0 s voliteľným príslušenstvom Grip + Spikes. Kovové hroty pre vlastnú montáž poskytujú optimálnu priľnavosť v lese a dodatočnú priľnavosť na kmeňoch stromov.

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Trekker Mountain 2.0 je permanentne vodeodolný a extrémne priedušný. To zaisťuje trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej podšívke Trekker Mountain 2.0.

Priedušné s Climate System

V Trekker Mountain 2.0 môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zaisťuje, že vzduch v topánke cirkuluje a vlhkosť môže uniknúť. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Trekker Mountain 2.0 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0193 EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC / CE EN ISO 17249:2013 + AC:2014 - LEVEL 1

Farba: hnedá

Výška v cm: 19,5 cm

Vrchný materiál: Nubuková koža

Ochrana proti prepichnutiu: Áno

Trieda ochrany proti prerezaniu: trieda 1

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: Klasické šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 1265 g

Hrúbka kože: 2,6 - 2,8

Certifikát KWF: KWF-PROFI

Vyberte si variant:

259,90 €