Zásahová obuv Haix SPECIAL FIGHTER PRO

Štandard pre vaše nasadenie

Aké je vaše pole pôsobnosti? Pracujete v oblasti technickej pomoci, hasičstva, prípadne aj s nebezpečnými látkami? Norma DIN EN 15090:2012 popisuje obuv, ktorú potrebujete.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

S vašou Special Fighter Pro môžete bezpečne kráčať cez kopce a svahy, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži

Extrémna robustnosť Special Fighter Pro zaisťuje, že vaše nohy zostanú nepoškodené pri každodennej práci. Zabezpečuje to odolná vonkajšia koža, ktorú nemôžu poškodiť špicaté predmety alebo ostré hrany.

Bezpečné držanie vďaka protišmykovej úprave

Special Fighter Pro vám dáva stabilitu v každej pozícii. Aby vás chránila pred šmykom, podošva Special Fighter Pro so špeciálnou gumovou zmesou a inovatívnou konštrukciou behúňa ponúka extrémne vysokú odolnosť proti pošmyknutiu a priľnavosť na širokej škále povrchov.

Maximálna ochrana pred tekutinami

Chcete sa bezpečne dostať cez každú situáciu - bez ohľadu na to, čo sa stane. Membrána CROSSTECH® od Gore® vo vašom Special Fighter Pro je nielen vodeodolná a priedušná, ale spoľahlivo vás ochráni aj pred krvou a telesnými tekutinami.

Priedušné s Climate System

V Special Fighter Pro môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v topánke a únik vlhkosti. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Perfektne sedí vďaka flexibilnému šnurovaciemu systému

Váš Special Fighter Pro perfektne sedí, pretože s praktickou kombináciou zipsu a šnurovania stačí, aby ste Special Fighter Pro prispôsobili vašej nohe iba raz. Výsledok: optimálne držanie vďaka systému šnurovania.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Special Fighter Pro perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0197 EN; 15090:2012 HI3 CI; SRC - Typ F2A

Farba: čierna

Výška v cm: 21,0 cm

výška: vysoká

Vrchný materiál: Kožené

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: Typ F2A

Upevnenie: zips

Vodeodolný: vodeodolná vďaka CROSSTECH®

Hmotnosť jednej topánky: 1145 g

Hrúbka kože: 2,0 - 2,2

Výška topánky pre hasičov: Dizajn C

Vyberte si variant:

257,90 €