Haix RESCUE ONE Lady

NOVINKA

Maximálna ochrana pred tekutinami

Chcete sa bezpečne dostať cez každú situáciu - bez ohľadu na to, čo sa stane. Membrána CROSSTECH® od Gore® vo vašom Rescue One je nielen vodeodolná a priedušná, ale spoľahlivo vás ochráni aj pred krvou a telesnými tekutinami.

Bezpečné držanie vďaka protišmykovej úprave

Rescue One vám dáva stabilitu v každej polohe. Aby vás chránila pred šmykom, podošva Rescue One so špeciálnou gumovou zmesou a inovatívnou konštrukciou behúňa ponúka extrémne vysokú odolnosť proti pošmyknutiu a priľnavosť na širokej škále povrchov.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (bez kovu)

Textilná ochrana proti prieniku Rescue One ponúka vašim nohám potrebnú ochranu napríklad pri šliapaní na predmety s ostrými hranami.

Ochranný uzáver

Vo vašom Rescue One nie je špička vyrobená z ocele, ale z plastu vystuženého sklenenými vláknami. To znamená, že vaša pracovná obuv váži oveľa menej, no stále je bezpečná.

RFID vrecko pre optimálnu organizáciu

Svoje topánky tak vždy znova rozpoznáte. Váš Rescue One je vybavený dodatočným vreckom, ktoré je ideálne pre 30 x 30 mm RFID čip. Jednoducho vybavte svoje topánky vašim osobným RFID čipom a uľahčite si správu vašich ochranných prostriedkov.

Znížený pocit tepla vďaka Sun Reflect

Vynikajúci klimatický komfort vo Vašom Rescue One. Špeciálne farebné pigmenty znižujú zahrievací efekt vrchnej usne až o 40% v dôsledku slnečného žiarenia. Znížený pocit tepla vo vašom Rescue One vďaka Sun Reflect.

Jednoduché dnu a von cez bočný zips

Vďaka integrovanému zipsu na boku môžete Rescue One obliecť a vyzliecť ešte rýchlejšie a pohodlnejšie.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Rescue One perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC

Farba: čierna

Výška v cm: 14,5 cm

výška: stred

Vrchný materiál: Kožené

Elektricky disipatívne: Áno

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: zips / šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolná vďaka CROSSTECH®

Hmotnosť jednej topánky: 790 g

Hrúbka kože: 2,0 - 2,2

Vyberte si variant:

229,90 €