Haix PROTECTOR ULTRA LIME GREEN

NOVINKA

Certifikovaná úroveň ochrany proti porezaniu 2

Váš Protector Ultra 2.0 limetkovo-zelený spĺňa triedu ochrany proti prerezaniu Level 2. To znamená, že vaše nohy sú v bezpečí pred prerezaním reťazovou pílou pri rýchlosti chodu až 24 m/s.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (bez kovu)

Textilná ochrana proti prieniku Protector Ultra 2.0 lime-green ponúka vašim nohám potrebnú ochranu napríklad pri šliapaní na predmety s ostrými hranami.

Odolné voči nárazom vďaka ochrannej oceľovej tužinke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Protector Ultra 2.0 lime-green má preto ochranný kryt vyrobený z ocele odolnej voči nárazom. Ochranná oceľová tužinka je anatomicky tvarovaná a spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky.

Voliteľné: GRIP + OSTRE

Získajte ešte viac zo svojho Protector Ultra 2.0 limetkovo-zeleného s voliteľným príslušenstvom Grip + Spikes. Kovové hroty pre vlastnú montáž poskytujú optimálnu priľnavosť v lese a dodatočnú priľnavosť na kmeňoch stromov.

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Protector Ultra 2.0 limetkovo-zelená je trvalo vodeodolná a extrémne priedušná. Zabezpečuje to trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej podšívke Protector Ultra 2.0 limetkovo-zelenej farby.

Optimálne držanie vďaka 2-zónovému šnurovaniu

Protector Ultra 2.0 limetkovo-zelená sa dokonale prispôsobí vašej nohe v oblasti priehlavku aj drieku, takže vám ponúka optimálnu oporu. To zaisťuje 2-Zone Lacing, inovatívny 2-zónový systém šnurovania pre chodidlo a zvršok.

Priedušné s Climate System

V Protector Ultra 2.0 limetkovo-zelenej môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v topánke a únik vlhkosti. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Protector Ultra 2.0 limetkovo zelený perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0193 EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR / CE EN ISO 17249:2013 + AC:2014 - Úroveň 2

Farba: zelená

Výška v cm: 20,0 cm

Vrchný materiál: Semišová koža

Trieda ochrany proti prerezaniu: trieda 2

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: 2-zónové šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 1320 g

Hrúbka kože: 2,8 - 3,0

Certifikát KWF: KWF-PROFI

Vyberte si variant:

319,90 €