Zásahová obuv Haix FLORIAN PRO

Štandard pre vaše nasadenie

Aké je vaše pole pôsobnosti? Pracujete v oblasti technickej pomoci, hasičstva, prípadne aj s nebezpečnými látkami? Norma DIN EN 15090:2012 popisuje obuv, ktorú potrebujete.

Odolné voči nárazom vďaka ochrannej oceľovej tužinke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Florian Pro má preto ochranný kryt vyrobený z ocele odolnej voči nárazom. Ochranná oceľová tužinka je anatomicky tvarovaná a spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

S vašou Florian Pro môžete bezpečne chodiť cez kopce a údolia, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži

Extrémna robustnosť Florian Pro zaisťuje, že vaše nohy zostanú nepoškodené pri každodennej práci. Zabezpečuje to odolná vonkajšia koža, ktorú nemôžu poškodiť špicaté predmety alebo ostré hrany.

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Florian Pro je permanentne vodeodolný a extrémne priedušný. To zaisťuje trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej podšívke Florian Pro.

Priedušné s Climate System

Vo Florian Pro môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v topánke a únik vlhkosti. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Vysoký hriadeľ pre vysoký komfort

Bezpečné postavenie po celý deň. Váš Florian Pro podopiera vaše chodidlo vďaka extra vysokej driekovej časti a ochrane členkov pre stabilné postavenie a extra pohodlie.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Florian Pro perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0197 EN; 15090:2012 HI3 CI; SRC - Typ F2A

Farba: čierna

Výška v cm: 30,0 cm

výška: vysoká

Vrchný materiál: Kožené

Elektricky disipatívne: nie

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: Typ F2A, Typ HI3 - vnútorné a vonkajšie hasenie

Upevnenie: našúchačky

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 1215 g

Hrúbka kože: 2,5 - 2,7

Výška topánky pre hasičov: Dizajn D

Vyberte si variant:

256,90 €