Zásahová obuv Haix FIRE FLASH 2.0

Štandard pre vaše nasadenie

Aké je vaše pole pôsobnosti? Pracujete v oblasti technickej pomoci, hasičstva, prípadne aj s nebezpečnými látkami? Norma DIN EN 15090:2012 popisuje obuv, ktorú potrebujete.

Odolné voči nárazom vďaka ochrannej oceľovej tužinke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Fire Flash 2.0 má preto ochranný kryt vyrobený z ocele odolnej voči nárazom. Ochranná oceľová tužinka je anatomicky tvarovaná a spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

S vašou Fire Flash 2.0 môžete bezpečne chodiť cez kopce a svahy, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži

Extrémna robustnosť Fire Flash 2.0 zaisťuje, že vaše nohy zostanú nepoškodené pri každodennej práci. Zabezpečuje to odolná vonkajšia koža, ktorú nemôžu poškodiť špicaté predmety alebo ostré hrany.

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Fire Flash 2.0 je trvalo vodeodolný a extrémne priedušný. To zaisťuje trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej výstelke Fire Flash 2.0.

Priedušné s Climate System

V Fire Flash 2.0 môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zaisťuje, že vzduch v topánke cirkuluje a vlhkosť môže uniknúť. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Perfektne sedí vďaka flexibilnému šnurovaciemu systému

Váš Fire Flash 2.0 perfektne sedí, pretože s praktickou kombináciou zipsu a šnurovania stačí Fire Flash 2.0 prispôsobiť vašej nohe iba raz. Výsledok: optimálne držanie vďaka systému šnurovania.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Fire Flash 2.0 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0197 EN; 15090:2012 HI3 CI; SRC - Typ F2A

Farba: čierna

Výška v cm: 28,0 cm

výška: vysoká

Vrchný materiál: Kožené

Elektricky disipatívne: nie

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: Typ F2A, Typ HI3 - vnútorné a vonkajšie hasenie

Upevnenie: zips

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 1350 g

Hrúbka kože: 2,5 - 2,7

Výška topánky pre hasičov: Dizajn D

Vyberte si variant:

279,90 €