Haix BLACK EAGLE AIR LOW

Najvyššie nároky na vašu topánku

Protišmyková podrážka, dobré odpruženie alebo optimálna stabilita. Ak trávite hodiny denne státím, viete, aké je to dôležité. Norma EN ISO 20347 zaručuje vysoký štandard vášho Black Eagle Air low/šedo-strieborný.

Bezpečné držanie vďaka protišmykovej úprave

Black Eagle Air low/šedo-strieborná vám poskytne stabilitu v každej polohe. Aby vás chránila pred šmykom, podošva Black Eagle Air low/šedo-strieborná so špeciálnou gumovou zmesou a inovatívnou konštrukciou behúňa ponúka extrémne vysokú odolnosť proti pošmyknutiu a priľnavosť na širokej škále povrchov.

Rýchle šnurovanie pomocou robustného popruhu - Smart Lacing System

Black Eagle Air low/šedo-strieborné sa dá obliecť a vyzliecť za okamih a ich robustný systém šnurovania vydrží hektické tempo každodenného života. Systém Smart Lacing je hladký a umožňuje beztlakové prispôsobenie topánky vašej nohe.

Dizajn bez kovov zaisťuje, že môžete prejsť každou bezpečnostnou kontrolou

Black Eagle Air low/šedo-strieborná je úplne bez kovov, a preto je ideálna pre vašu prácu v bezpečnostných oblastiach. Otravné pípanie v blízkosti riadiacich systémov je už minulosťou.

Možnosť prania na 30 stupňov

Starostlivosť o váš Black Eagle Air low/šedo-strieborná je obzvlášť jednoduchá. Pomocou pribaleného vrecka na pranie môžete svoj Black Eagle Air prať pri nízkej/šedo-striebornej teplote pri 30 stupňoch a zbaviť ho nečistôt a škvŕn.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Black Eagle Air low/šedo-strieborný perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE EN ISO 20347:2012 OB E HI HRO FO SRC

Farba: sivá

Výška v cm: 9,0 cm

Vrchný materiál: Mikrovlákno/textil

Ochrana proti prepichnutiu: nie

Elektricky disipatívne: nie

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Ochranný uzáver: nie 

Bezpečnostná klasifikácia: OB

Upevnenie: rýchle šnurovanie

Vodeodolný: nie je vodotesný

Hmotnosť jednej topánky: 450 g 

Vyberte si variant:

139,90 €