Haix SCOUT 2.0 BROWN

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Scout 2.0 je permanentne vodeodolný a extrémne priedušný. To zaisťuje trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej podšívke Scout 2.0.

Extra protišmyková s VIBRAM

V Scout 2.0 budete stáť bezpečne, pretože vám vyhladzuje cestu v nerovnom teréne. Podošva Scout 2.0 má optimálnu gumovú zmes, a preto je mimoriadne protišmyková, stabilná a tuhá. Toto je efekt VIBRAM zabudovaný do podrážky Scout 2.0.

Bezpečné držanie vďaka protišmykovej úprave

Scout 2.0 vám dáva stabilitu v každej polohe. Aby vás chránila pred šmykom, podošva Scout 2.0 so špeciálnou gumovou zmesou a inovatívnou konštrukciou dezénu ponúka extrémne vysokú odolnosť proti pošmyknutiu a priľnavosť na širokej škále povrchov.

Uvoľňujúce odpruženie vďaka absorpcii HAIX

V Scout 2.0 sa budete cítiť pohodlne, aj keď budete niekoľko hodín mimo. Pretože integrovaný tlmiaci klin vo vnútri tlmí vaše kroky. Hovoríme tomu HAIX Absorption: pre jazdu aj počas dlhých pracovných dní.

Priedušné s Climate System

V Scout 2.0 môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zabezpečuje, že vzduch v topánke cirkuluje a vlhkosť môže uniknúť. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Scout 2.0 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE EN ISO 20347:2012 O2 HRO HI CI WR FO SRC

Farba: hnedá

Výška v cm: 17,0 cm

Vrchný materiál: Nubuková koža

Bezpečnostná klasifikácia: O2

Upevnenie: Klasické šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 715 g

Hrúbka kože: 1,9 - 2,1

Vyberte si variant:

219,90 €