Haix AIRPOWER® XR3

Maximálna bezpečnosť vďaka bezpečnostnej triede S3

Vaše zdravie je dôležité. Airpower XR3 ponúka všestrannú ochranu pre vašu nohu, pretože je odolná proti prepichnutiu, vodeodolná, protišmyková a nárazuvzdorná. To je zabezpečené vysokými nárokmi najvyššej bezpečnostnej triedy S3.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži

Extrémna robustnosť Airpower XR3 zaisťuje, že vaše nohy zostanú nepoškodené pri každodennej práci. Zabezpečuje to odolná vonkajšia koža, ktorú nemôžu poškodiť špicaté predmety alebo ostré hrany.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (oceľ)

S vašou Airpower XR3 môžete bezpečne chodiť cez kopce a svahy, pretože integrovaná oceľová podošva ponúka ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Odolné voči nárazom vďaka kompozitnej špičke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Airpower XR3 je preto vybavená kompozitnou tužinkou. Anatomicky tvarovaná, ľahká plastová ochranná čiapočka spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky, pretože sa po náraze okamžite vráti do pôvodného tvaru a rýchlo tak uvoľní prsty na nohách.

Vodeodolné vďaka GORE-TEX®

Vaše nohy zostanú v suchu a vy zostanete zdraví, pretože Airpower XR3 je permanentne vodeodolný a extrémne priedušný. To zaisťuje trojvrstvová membrána GORE-TEX® v celej podšívke Airpower XR3.

Podpora strednej časti chodidla vďaka Arch Support System

Airpower XR3 vám poskytne pevnú oporu počas celého pracovného dňa, pretože prirodzený tvar chodidla podporujú anatomicky tvarované kopyto v oblasti kĺbov. Takto systém podpory klenby stabilizuje celú vašu postavu.

Bez pľuzgierov vďaka systému Flex Protection System

V Airpower XR3 ste v bezpečí pred pľuzgiermi, pretože kožená výstuž v ohybe päty chráni pred trením. To je to, čo nazývame Flex Protection System, ktorý udrží vaše päty neporušené.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Airpower XR3 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE EN ISO 20345:2011; S3 HRO HI CI WR SRC 

Farba: čierna

Výška v cm: 16,0 cm

výška: stred

Vrchný materiál: Kožené

Elektricky disipatívne: nie

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: Klasické šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolné cez Gore-Tex

Hmotnosť jednej topánky: 935 g

Hrúbka kože: 2,5 - 2,7

Vyberte si variant:

194,40 €