Haix AIRPOWER® XR1 Lady

Základ pre vašu ochranu

Norma pre vašu bezpečnosť: norma EN ISO 20345 stanovuje základné požiadavky, ktoré musí pracovná obuv spĺňať, aby mohla byť považovaná za bezpečnostnú.

Maximálna ochrana pred tekutinami

Chcete sa bezpečne dostať cez každú situáciu - bez ohľadu na to, čo sa stane. Membrána CROSSTECH® od Gore® vo vašom Airpower XR1 je nielen vodeodolná a priedušná, ale spoľahlivo vás ochráni aj pred krvou a telesnými tekutinami.

Bezpečné držanie vďaka protišmykovej úprave

Airpower XR1 vám poskytne stabilitu v každej polohe. Aby vás chránila pred šmykom, podošva Airpower XR1 so špeciálnou gumovou zmesou a inovatívnou konštrukciou behúňa ponúka extrémne vysokú odolnosť proti pošmyknutiu a priľnavosť na širokej škále povrchov.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži

Extrémna robustnosť Airpower XR1 zaisťuje, že vaše nohy zostanú nepoškodené pri každodennej práci. Zabezpečuje to odolná vonkajšia koža, ktorú nemôžu poškodiť špicaté predmety alebo ostré hrany.

Podpora strednej časti chodidla vďaka Arch Support System

Airpower XR1 vám poskytne pevnú oporu počas celého pracovného dňa, pretože prirodzený tvar chodidla podporujú anatomicky tvarované kopyto v oblasti kĺbov. Takto systém podpory klenby stabilizuje celú vašu postavu.

Priedušné s Climate System

V Airpower XR1 môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zabezpečuje, že vzduch v topánke cirkuluje a vlhkosť môže uniknúť. Climate System funguje ako klimatizačný systém v topánke.

Perfektne sedí vďaka flexibilnému šnurovaciemu systému

Váš Airpower XR1 perfektne sedí, pretože s praktickou kombináciou zipsu a šnurovania stačí Airpower XR1 prispôsobiť vašej nohe iba raz. Výsledok: optimálne držanie vďaka systému šnurovania.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Airpower XR1 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC

Farba: čierna

Výška v cm: 19,0 cm

výška: vysoká

Vrchný materiál: Kožené

Elektricky disipatívne: nie

Trieda ochrany proti prerezaniu: žiadna ochrana proti prerezaniu

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: zips

Vodeodolný: vodeodolná vďaka CROSSTECH®

Hmotnosť jednej topánky: 975 g

Hrúbka kože: 2,0 - 2,2

Vyberte si variant:

249,90 €