Flir K53

ZJEDNODUŠENÁ VÝKONNÁ TERMOVÍZNA KAMERA

FLIR K53 ponúka spoľahlivú čistotu obrazu a vysoký výkon hasičom, ktorí musia pracovať rýchlo a bezpečne v zadymenom prostredí. Táto termokamera obsahuje flexibilné vylepšenie scény FSX ™, ktoré zosilňuje štrukturálne a textúrne detaily v termálnych obrazoch. Vďaka vylepšenej perspektíve a orientácii, s termokamerou K53 získavajú hasiči lepšie povedomie o situácii, ako aj väčší pocit sebavedomia a bezpečnosti.

JEDNODUCHŠIE OVLÁDANIE

Jednoduchá obsluha vám umožní sústrediť na prácu. Jediné ovládacie tlačidlo, vhodné pre obsluhu v rukaviciach, zapne kameru v základnom hasičskom režime. Stlačenie spúšte pri K53 zhotoví fotografiu alebo podržanie zhotoví video záznam.

ROZLÍŠENIE BEZ KOMPROMISOV

Rozlíšenie 320 x 240, snímková frekvencia 60 Hz a jasný 4 "LCD displej vám pomáhajú vidieť viac v zadymenom prostredí.

ŽIVÝ FSX ™ TERMÁLNY OBRAZ

Veľký, jasný 4 " LCD displej a digitálne spracovanie FSX ™ zlepšuje prekreslenie detailov tepelného obrazu pre lepšiu viditeľnosť, takže je ľahšie pre hasičov nájsť cestu. 60Hz obnovovacia frekvencia drží krok s akciou.

NOVÁ CENOVÁ DOSTUPNOSŤ

Dostupná cena K53 pomáha hasičským a záchranným jednotkám dostať základné nástroje do rúk tým, ktorí ich môžu najlepšie využívať.

  • IR rozlíšenie 320 x 240 px
  • displej 4"
  • jedno tlačidlo
  • systém FSX
  • bodové meranie teploty
  • vymeniteľná batéria 4,4 Ah

Termokamera K53, batéria (2 ks), nabíjačka, kufor, USB mini kábel, samonavíjacie lanko, popruh malý, popruh na krk, dokumentácia 

6 478,80 €