Flir K33

ZJEDNODUŠENÁ VÝKONNÁ TERMOVÍZNA KAMERA

FLIR vám teraz ponúka cenovo dostupnejšiu a ľahko použiteľnú možnosť, ktorá neobetuje spoľahlivú čistotu a výkon, ktorý potrebujete - FLIR K33. Táto termokamera obsahuje flexibilné vylepšenie scény FSX ™, ktoré zosilňuje štrukturálne a textúrne detaily v termálnych obrazoch. Vylepšená perspektíva a orientácia pomáhajú zlepšovať informovanosť o situácii a poskytujú hasičom väčší pocit sebavedomia a bezpečnosti.

JEDNODUCHŠIE OVLÁDANIE

Jednoduchá obsluha vám umožní sústrediť na prácu. Jediné ovládacie tlačidlo, vhodné pre obsluhu v rukaviciach, zapne kameru v základnom hasičskom režime. Stlačenie spúšte zmrazí pri K33 obraz po dobu držania spúšte.

ROZLÍŠENIE BEZ KOMPROMISOV

Rozlíšenie 240 × 180, snímková frekvencia 60 Hz a jasný 4 "LCD displej vám pomáhajú vidieť viac v zadymenom prostredí.

ŽIVÝ FSX ™ TERMÁLNY OBRAZ

Veľký, jasný 4 " LCD displej a digitálne spracovanie FSX ™ zlepšuje prekreslenie detailov tepelného obrazu pre lepšiu viditeľnosť, takže je ľahšie pre hasičov nájsť cestu. 60Hz obnovovacia frekvencia drží krok s akciou.

NOVÁ CENOVÁ DOSTUPNOSŤ

Dostupná cena K33 pomáha hasičským a záchranným jednotkám dostať základné nástroje do rúk tým, ktorí ich môžu najlepšie využívať.

  • IR rozlíšenie 240 x 180 px
  • displej 4"
  • jedno tlačidlo
  • systém FSX
  • bodové meranie teploty
  • vymeniteľná batéria 4,4 Ah

Termokamera K33, batéria (2 ks), nabíjačka, kufor, USB mini kábel, samonavíjacie lanko, popruh malý, popruh na krk, dokumentácia 

4 558,80 €