Dräger UCF FIREVISTA

Je malá, ľahká, robustná a je možné ju ovládať len jedným tlačidlom: Kompaktná termokamera Dräger UCF FireVista poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu aj v tých najnáročnejších prevádzkových podmienkach. Kamera je pripravená na okamžité použitie a zaisťuje najlepšiu možnú podporu pri hasení požiarov. Vynikajúca kvalita - predovšetkým vzhľadom na cenu.

Ideálne pri hasení požiarov
Keď je hasenie požiarov ťažké vďaka ohňu, dymu a tme, termokamera Dräger poskytuje dôležitý pocit orientácie a podporu hasiča pri postupe, aby mohol zistiť miesto požiaru a vyhľadať osoby. Kamera Dräger UCF FireVista pomáha optimálne vyhodnotiť nebezpečné situácie, a tým dosiahnuť vyššiu bezpečnosť.

Vynikajúca kvalita obrazu
Kamera Dräger UCF FireVista poskytuje vynikajúci obraz aj pri zníženej viditeľnosti. Je optimalizovaná na hasenie požiarov budov a zaisťuje jasný pohľad aj v hustom dyme av tme. Vďaka svojej vysokej tepelnej citlivosti spoľahlivo detekuje aj tie najmenšie rozdiely tepla, čím vám umožní rýchlejšie lokalizovať miesto požiaru. To znamená, že zobrazený obraz udáva jasný kontrast medzi stenami, dverami a schodiskom. Vysoké rozlíšenie a vysoká snímková frekvencia zaisťujú, že optimálna kvalita obrazu v zlomku sekundy vytvorí rýchly prehľad. To pomôže s rýchlejším vyhľadávaním osôb. Vďaka jasnému pohľadu môžete vyhľadávať v miestnostiach a okolitých priestoroch miesta požiaru a vyhľadávať osoby. Tieto vlastnosti vám pomôžu rýchlo a bezpečne dokončiť zásah.

Mimoriadna odolnosť a žiaruvzdornosť
Aj v tých najdrsnejších prevádzkových podmienkach sa môžete spoľahnúť na odolnosť a žiaruvzdornosť kamery. Kamera Dräger UCF FireVista je mimoriadne odolná, a to vďaka svojej takmer nezničiteľnej vonkajšej škrupine. Dokáže tiež ľahko odolať mechanickému namáhaniu, ku ktorému dochádza počas zásahu. Jej trieda ochrany IP67 znamená, že v obvyklých prevádzkových podmienkach na ňu nemá vplyv voda a prach.

Ľahkosť a ľahká ovládateľnosť
Váži iba 870 gramov, takže je jednou z najľahších termokamier, ktoré sú aktuálne na trhu. Počas zásahu to znamená dve dôležité výhody: zvýšenú mobilitu a minimálnu fyzickú námahu pre užívateľov. Kompaktný dizajn zaisťuje pohodlnú manipuláciu.

Jednoduché použitie pomocou ovládania jedným tlačidlom
Kamera zámerne neobsahuje ďalšie funkcie a zameriava sa na optimalizovanú termovíziu. Vďaka iba jednému prepínaču zapnutia/vypnutia vyžaduje ovládanie kamery minimálne úsilie. Je rýchlo pripravená na použitie a v priebehu niekoľkých sekúnd poskytne všetky potrebné informácie. To vám ušetrí cenný čas v kritických situáciách. Aj napriek kompaktnému dizajnu obsahuje veľkú obrazovku, takže môžete tiež vyhodnotiť situáciu s ostatnými.

Spoľahlivosť počas použitia
Vďaka výkonnej nabíjacej batérii LiFe PO4 získate prevádzkovú dobu približne päť hodín, ktorá vám poskytne dostatočnú rezervu pri ešte dlhších zásahoch. Kamera prakticky nevyžaduje údržbu a životnosť integrovanej batérie je približne 4 000 nabíjacích cyklov. 

Vysoko kvalitná termokamera za lákavú cenu
Naša termokamera Dräger UCF FireVista ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu za lákavú cenu, a to v dôveryhodnej kvalite značky Dräger. Využite túto príležitosť a vo veľkom rozsahu vybavte svoje zásahové tímy jednoducho použiteľnou a technicky pokročilou kamerou.

Rozlíšenie: 320 x 240 pixelov

Zorné pole: Horizontálne 50° / vertikálne 37° / uhlopriečne 63°

Rozmery (ŠxVxD): 0,13x0,09x0,13 m

Hmotnosť: 0,87 Kg

Citlivosť na teplotu: 50 mK

Citlivosť na horúco: -20°C - 650°C

Výdrž batérie: 5 hodín 

Snímková frekvencia: 30 Hz

Stupeň ochrany IP 67  ✓  

Termálny obrázok    ✓

Ovládanie jednou rukou    ✓ 

5 120,00 €