Maska Dräger FPS 7730 M2-P-PC-EPDM - 5 bodový náhlavný kríž

Celotvárová maska ​​Dräger FPS 7000 stanovuje nové štandardy bezpečnosti a pohodlia užívateľa pri použití hasiči, záchrannými službami a v baníctve.

Pohodlné upevnenie v kombinácii s dvojitou tesniacou vložkou

Pre maximálnu bezpečnosť je vybavená dvojitou tesniacou vložkou, ktorá sa dobre prispôsobuje rôznym tvarom hlavy a tváre.

Integrácia do systému

Vďaka možnosti výberu masky s rôznymi zapojeniami a systémami nosenia, ako sú popruhy alebo adaptéry na prilbu, bude perfektne držať v systéme, pozostávajúcom z prilby, masky a respiračného systému (dýchacieho prístroja so stlačeným vzduchom, dýchacieho prístroja s uzavretým okruhom alebo filtra).

Bezpečná a inovačná kombinácia masky a prilby

Vďaka svojmu novo vyvinutému adaptéru zaisťuje maska ​​Dräger FPS 7000 väčšiu bezpečnosť. Ak je napríklad skombinovaná hasičská prilba Dräger HPS 6200 s respiračnou maskou, novo vyvinuté a patentované pripojenie Dräger Q-fix zabráni náhodnému odblokovaniu patentného uzáveru.

Inovatívne integrované príslušenstvo

Novo vyvinutý komunikačný systém Dräger FPS-COM dokonale dopĺňa design a ergonómiu masky. V závislosti na požiadavkách môže byť vybraný s tromi rôznymi modulmi a ponúka optimálne riešenie pre akékoľvek komunikačné požiadavky. Či už sa jedná o vysielačku, zosilňovač hlasu alebo projekčný displej (HUD), to všetko je možné integrovať priamo do masky a je ľahko použiteľné.

Modulárna koncepcia na prispôsobenie sa požiadavkám zákazníka

Pretože je ešte flexibilnejší než predchádzajúce modely, umožňuje najrôznejšie voľby na vyhovenie najrôznejším požiadavkám a preferenciám.

Takmer prirodzené zorné pole

Vďaka geometrii zorníkov v kombinácii so zlepšeným usadením masky môže maska ​​ponúknuť väčšie zorné pole ako pri predchádzajúcich modeloch a zaisťuje väčší zorný uhol videnia cez neskresľujúce polykarbonátové zorníky. Vďaka dobre premyslenej cirkulácii vzduchu sa zorníky nezahmlievajú a sú navyše k dispozícii s rôznymi typmi povrchových úprav.

Telá masky v rôznych veľkostiach

V záujme zaistenia maximálnej bezpečnosti pri rôznych tvaroch a veľkostiach tváre ponúka Dräger FPS 7000 možnosť vybrať si telo masky (ale aj vnútornú masku) v troch rôznych veľkostiach; stredná veľkosť je podobná typu Panorama Nova, ktorý je na celom svete skúšaný a testovaný už niekoľko desaťročí.

325,00 €