Trojvrstvový zásahový odev Deva TIGER PLUS ELITE EU 2019 Red

Oblek TIGER PLUS je náš najpredávanejší oblek a je certifikovaný podľa normy ČSN EN 469:2021 (EN 469:2020), ktorá je platná od 1. 2. 2021. Parametre obleku TIGER PLUS svojou komplexnosťou normu mnohonásobne prevyšujú a radia nás medzi najsilnejšie kategórii zásahových oblekov. TIGER PLUS svojou nízkou hmotnosťou celej materiálovej zostavy zaisťuje užívateľovi vysoký komfort. Jedinečnosť tohto obleku spočíva aj v 6 farebných riešeniach.

Materiálové prevedenie

Vrchný materiál: Nomex® DIAMOND ULTRA, 210 g/m2, SOFIGUARD® Performance - vrchná tkanina odolná proti abrazii zaisťuje vysokú životnosť obleku. Vonkajšia vrstva s úpravou Sofiguard® Performance, zaisťuje ochranu proti vode a chemikáliám a zaisťuje min. 25 cyklov údržby pred prípadnou reimpregnáciou.

Membrána: FIREBLOCKER N 2L - GORE-TEX®Moisture Barrier s GORE® CROSSTECH® produktovou technológiou, 140 g/m2 - membrána Goretex s technológiou Crosstech je testovaná podľa ISO 16604 a chráni pred krvotvornými patogénmi, vírusmi a baktériami.

Tepelná bariéra: Nomex Comfort / Aramid Grid, 200 g/m2 - SOFIDRY ® - podšívka je vybavená technológiou rýchleho prenosu a odvodu vlhkosti od užívateľa az obleku preč, čo zvyšuje komfort a tiež ochranné vlastnosti odevu.

Reflexné pásky:

  • 3M™ Scotchlite™ (žltá-strieborná-žltá alebo oranžová-strieborná-oranžová) max 75 mm, perforovaná
  • 3M™ Scotchlite™ (žltá-strieborná-žltá), max 75 mm, segmentovaná
  • Coats Signal žltá-strieborná-žltá, max 75 mm, perforovaná

Pri objednávaní prosím uveďte do poznámky - výšku, obvod hrudníka a obvod pásu. Do poznámky taktiež uveďte požiadavku na dodatočný nápis.

Vyberte si variant:

Cena od 1 099,90 €