Trojvrstvový zásahový odev Deva TAURUS ELITE CZ FLY 2019

Oblek TAURUS je vybavený vyberateľnou vložkou (membrána a tepelná bariéra) pre jednoduchú údržbu a opravu. Nízka hmotnosť materiálovej zostavy, vysoký komfort a výborné izolačné vlastnosti predstavujú vhodný variant do chladnejšieho podnebia. Výhodou tohto obleku je 6 farebných variantov. Na prianie zákazníka je možný variant napevno.

Materiálové prevedenie

Vrchný materiál: Nomex® DIAMOND ULTRA, 210 g/m2, SOFIGUARD® Performance - vrchná tkanina odolná proti abrazii zaisťuje vysokú životnosť obleku. Vonkajšia vrstva s úpravou Sofiguard® Performance, zaisťuje ochranu proti vode a chemikáliám a zaisťuje min. 25 cyklov údržby pred prípadnou reimpregnáciou.

Membrána: FIREBLOCKER N 2L - GORE-TEX®Moisture Barrier s GORE® CROSSTECH® produktovou technológiou, 140 g/m2 - membrána Goretex s technológiou Crosstech je testovaná podľa ISO 16604 a chráni pred krvotvornými patogénmi, vírusmi a baktériami.

Tepelná bariéra: THERMO Ultra 2, 200 g/m2 - izolačný charakter podšívky chráni pred chladnejším počasím.

Reflexné pásky:

  • 3M™ Scotchlite™ (žltá-strieborná-žltá), max 75 mm, perforovaná
  • 3M™ Scotchlite™ (žltá-strieborná-žltá), max 75 mm, segmentovaná

Pri objednávaní prosím uveďte do poznámky - výšku, obvod hrudníka a obvod pásu. Do poznámky taktiež uveďte požiadavku na dodatočný nápis.

Vyberte si variant:

Cena od 1 122,00 €