Trojvrstvový zásahový odev Deva GEPARD PREMIUM

Oblek GEPARD svojim ergonomicky prepracovaným dizajnom zaisťuje
tú najlepšiu pohyblivosť a pohodlie pre užívateľov. Ide o oblek, ktorý svojou najvyššou ochranou, skvelým dizajnom a funkčnosťou predstavuje perfektný ochranný zásahový oblek pre svojho používateľa. Kabát má tvarované rukávy, nohavice sú tvarované v kolenách aj stehnách, v zadnej časti vyvýšené. Množstvo detailov vreciek a zosilnenie už v základnom prevedení. V troch farebných variantoch - modrá, červená a piesková.
Na prianie zákazníka je možný variant obleku GEPARD s vložkou napevno alebo odnímateľná verzia (membrána a tepelná bariéra).

Materiálové prevedenie

Vrchný materiál: GLADIATOR VFL, 240 g/m2 - SOFIGUARD® Performance - unikátna vrchná tkanina odolná proti abrazii zaisťuje vysokú životnosť obleku. Oblek vyzerá skvele po mnohých cykloch prania a ani vplyvom UV žiarenia nedochádza k degradácii farby. Vonkajšia vrstva s úpravou Sofiguard® Performance, zaisťuje ochranu proti vode a chemikáliám a zaisťuje min. 25 cyklov údržby pred prípadnou reimpregnáciou.

Membrána: FIREBLOCKER N 2L - GORE-TEX®Moisture Barrier s GORE® CROSSTECH® produktovou technológiou, 140 g/m2 - membrána Goretex s technológiou Crosstech je testovaná podľa ISO 16604 a chráni pred krvotvornými patogénmi, vírusmi a baktériami.

Tepelná bariéra: Nomex® Comfort / Aramid Grid, 200 g/m2 - SOFIDRY® - podšívka je vybavená technológiou prenosu a odvodu vlhkosti, čo zvyšuje komfort a taktiež ochranné vlastnosti odevu. Voliteľne tepelná bariéra: ISO AIR® WQA 5102, 190 g/m2.

Reflexné pásky:

    • 3M™ Scotchlite™ (žltá-strieborná-žltá alebo oranžová-strieborná-oranžová) max 75 mm, perforovaná
    • 3M™ Scotchlite™ (žltá-strieborná-žltá), max 75 mm, segmentovaná

Pri objednávaní prosím uveďte do poznámky - výšku, obvod hrudníka a obvod pásu. Do poznámky taktiež uveďte požiadavku na dodatočný nápis.


Vyberte si variant:

Cena od 1 275,90 €