Bag 4H Classic

NOVINKA

Rozšírená sada batohu s vybavením, určená najmä pre hasenie lesných požiarov alebo požiarov v zle prístupnom teréne.

Batoh BAG 4H je vyrobený z odolnej vodeodolnej tkaniny Cordura® potiahnuté PU záterom z vnútornej strany. Je osadený širokými ramennými popruhmi umožňujúci nastavenie pre rôzne výšky postáv. Komfort zabezpečuje mäkčená chrbtová vložka. Vložka je osadená tiež na prednej strane k ochrane hadíc. Pre ľahké prenášanie je batoh osadený madlom.

Zásahová hadica D25 je izolovaná požiarna hadica určená predovšetkým pre profesionálne a dobrovoľné hasičské zbory.Použiteľná je pri teplote od -30 ° C do + 70 ° C. Je značená troma farebnými prúžkami v poradí modrý-červený-modrý. Vonkajšia farba polyesterovej priadze je biela, vnútorná vložka z gumy je čiernej farby. Hadice sú dodávané vrátane hliníkových spojok.

Rozdeľovač D-DCD sa používa na rozdelenie vodného vedenia C52 na dva prúdy D25 a jeden C52. Výtokové hrdlá sú opatrené guľovými kohútmi s možnosťou uzavretia a reguláciou jednotlivých prúdov.

Požiarna prúdnica D25 kombinovaná je určená na hasenie kompaktným alebo sprchovým prúdom s plynule nastaviteľným uhlom rozstreku.

Prúdnica Tajfún Profi D je určená na striekanie vody plným alebo sprchovým prúdom. Je vhodná najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok. Otočnou hlavou možné plynule meniť tvar prúdu z plného cez sprchový až do clonového prúdu a prúdnicu uzavrieť. Nastavenie clony do maximálnej polohy plní funkciu preplachu. Vtokové hrdlo je otočné a je osadené pevnou tlakovou spojkou D25.

Prúdnica Tajfún Profi D/C je určená na striekanie vody plným alebo sprchovým prúdom. Je vhodná najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok. Otočnou hlavou možné plynule meniť tvar prúdu z plného cez sprchový až do clonového prúdu a prúdnicu uzavrieť. Nastavenie clony do maximálnej polohy plní funkciu preplachu. Vtokové hrdlo je otočné a je osadené pevnou tlakovou spojkou C52.

Prechod C52/D25 je opatrený Al hrdlom s tlakovými manžetami.

Hasiaci klinec Attack je útočný klinec pozostávajúci z telesa klinca z nerezovej ocele, z hrotu, ktorý má po obvode 16 dier s priemerom 1,9 mm, guľového uzáveru a vtokového hrdla, ktoré je osadené Ms spojkou D25 na tlak 40 barov. Guľovým uzáverom je možné uzavrieť alebo otvoriť hasiace klinec. Tento hasiace klinec je určený na striekanie vody priamym nástrekom hmly. Pri použití klinca v uzavretom priestore postačí vytvoriť otvor vo dverách, okne, v streche, apod., Bez vstupu do haseného priestoru vodnou hmlou likvidovať požiar.

Vazák na hadice je lano opatrené na jednej strane očkom, na druhej dreveným kolíkom. Slúži predovšetkým pre bezpečné uchytenie tlakových hadíc. Váha celej zostavy je cca 20 kg.

Obsah balenia

1x batoh BAG 4H

4x zásahová hadica D25 v dĺžke 20 m

1x rozdeľovač D-DCD

2x požiarna prúdnica D25 kombinovaná

1x prúdnica Tajfún Profi D

1x prúdnica Tajfún Profi D / C

1x prechod C52 / D25

1x hasiace klinec Attack

1x vazák na hadice

1 455,86 €