Bag 4H Basic

NOVINKA

Základná sada batohu s vybavením, určená najmä pre hasenie lesných požiarov alebo požiarov v zle prístupnom teréne.

Batoh BAG 4H je vyrobený z odolnej vodeodolnej tkaniny Cordura® potiahnuté PU záterom z vnútornej strany. Je osadený širokými ramennými popruhmi umožňujúci nastavenie pre rôzne výšky postáv. Komfort zabezpečuje mäkčená chrbtová vložka. Vložka je osadená tiež na prednej strane k ochrane hadíc. Pre ľahké prenášanie je batoh osadený madlom.

Zásahová hadica D25 je izolovaná požiarna hadica určená predovšetkým pre profesionálne a dobrovoľné hasičské zbory. Použiteľná je pri teplote od -30 ° C do + 70 ° C. Je značená troma farebnými prúžkami v poradí modrý-červený-modrý. Vonkajšia farba polyesterovej priadze je biela, vnútorná vložka z gumy je čiernej farby. Hadice sú dodávané vrátane hliníkových spojok.

Rozdeľovač D-DCD sa používa na rozdelenie vodného vedenia C52 na dva prúdy D25 a jeden C52. Výtokové hrdlá sú opatrené guľovými kohútmi s možnosťou uzavretia a reguláciou jednotlivých prúdov. Požiarna prúdnica D25 kombinovaná je určená na hasenie kompaktným alebo sprchovým prúdom s plynule nastaviteľným uhlom rozstreku.

Vazák na hadice je lano opatrené na jednej strane očkom, na druhej dreveným kolíkom. Slúži predovšetkým pre bezpečné uchytenie tlakových hadíc. Váha celej zostavy je cca 17 kg.

Obsah balenia

1x batoh BAG 4H

4x zásahová hadica D25 v dĺžke 20 m

1x rozdeľovač D-DCD

2x požiarna prúdnica D25 kombinovaná

1x vazák na hadice

873,65 €