Pracovná obuv Haix PROTECTOR LIGHT 2.0

Certifikovaná úroveň ochrany proti porezaniu 1

Váš Protector Light 2.0 spĺňa triedu ochrany proti prerezaniu Level 1. To znamená, že vaše nohy sú v bezpečí pred porezaním reťazovou pílou pri rýchlosti chodu až 20 m/s.

Odolné voči nárazom vďaka kompozitnej špičke

Integrita vašich nôh je nevyhnutná. Protector Light 2.0 je preto vybavená kompozitnou tužinkou. Anatomicky tvarovaná, ľahká plastová ochranná čiapočka spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky, pretože sa po náraze okamžite vráti do pôvodného tvaru a rýchlo tak uvoľní prsty na nohách.

Odolné proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke (bez kovu)

Textilná ochrana proti prieniku Protector Light 2.0 ponúka vašim nohám potrebnú ochranu napríklad pri šliapaní na predmety s ostrými hranami.

Bezpečné držanie vďaka protišmykovej úprave

Protector Light 2.0 vám dáva stabilitu v každej polohe. Aby vás chránila pred šmykom, podošva Protector Light 2.0 so špeciálnou gumovou zmesou a inovatívnou konštrukciou behúňa ponúka extrémne vysokú odolnosť proti pošmyknutiu a priľnavosť na širokej škále povrchov.

Kožená podšívka - materiál regulujúci teplotu do každého počasia

Vo vnútri svojho Protector Light 2.0 si vždy užijete dokonalé pohodlie, pretože kožená podšívka Protector Light 2.0 reguluje vnútornú teplotu podľa vonkajšej teploty - udržuje vaše nohy v chlade v lete a v pohodlí v zime.

Bez pľuzgierov vďaka systému Flex Protection System

V Protector Light 2.0 ste v bezpečí pred pľuzgiermi, pretože kožená výstuž v ohybe päty chráni pred trením. To je to, čo nazývame Flex Protection System, ktorý udrží vaše päty neporušené.

Uvoľňujúce odpruženie vďaka absorpcii HAIX

V Protector Light 2.0 zažijete pohodlný pocit, aj keď ste vonku niekoľko hodín. Pretože integrovaný tlmiaci klin vo vnútri tlmí vaše kroky. Hovoríme tomu HAIX Absorption: pre jazdu aj počas dlhých pracovných dní.

Presné prispôsobenie vďaka špeciálnym kopytám

Správna obuv pre vaše nohy. Vďaka špeciálne navrhnutým kopytám váš Protector Light 2.0 perfektne sedí a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení po celý deň.

certifikácia: CE 0193 EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC

Farba: hnedá

Výška v cm: 17,0 cm

Vrchný materiál: Nubuková koža

Ochrana proti prepichnutiu: Áno

Trieda ochrany proti prerezaniu: trieda 1

Bezpečnostná klasifikácia: S3

Upevnenie: Klasické šnurovanie

Vodeodolný: vodeodolný

Hmotnosť jednej topánky: 1000 g

Hrúbka kože: 2,2 - 2,4

Certifikát KWF: KWF-ŠTANDARD

Vyberte si variant:

224,90 €